Извън БългарияФутбол

Топ първенство в Европа се подновява!

Германската Бундеслига се завръща от следващия месец, информират от New York Times, който цитира изпълнителния директор на Лигата Кристиан Зайферт.

Всички клубове от елитната дивизия са готови да започнат с мачовете, които пък трябва да приключат до края на юни.

profittips-the best football tips

По думите на изпълнителния директор шампионатите в първите две дивизии на Германия ще бъдат подновени в началото на месец май, въпреки пандемията от коронавирус.
Двубоите ще се играят без публика, като това ще важи до края на годината, което означава, че част от новия сезон в Бундеслигата също ще се играе при закрити врата, допълва още Зайферт.

https://www.tribunaplovdiv.bg/букибукибукиии/

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker