
Трима треньори от школата на Ботев бяха приети в курс за повишаване на треньорския лиценз. Това обяви българската треньорска школа по футбол на официалния си сайт.
Иван Гешев и Андрей Андреев, които водят родените през 2002 и 2004 година, ще участват в курс за получаване на UEFA “А” лиценз. В момента и двамата треньори са с лиценз UEFA “B”.
Вземи 100% Депозит Бонус от 100 лв. за нови клиенти в bet365. Гледай в страхотно качество над 100 000 мачове, залагай на живо удобно с мобилната версия на bet365 и печели с още много бонуси за нови клиенти. Вземи бонус от 100 лв в bet365 сега оттук >>>
Димитър Пашев, който води набор 2008, ще бъде в групата за получаване на лиценз UEFA “B”. Към днешна дата наставникът е с лиценз UEFA “С”.
Друг треньор от “жълто-черната” школа – Георги Онов, започна през месец март курс за получаване на UEFA “A” лиценз и ако всичко е наред в средата на октомври ще се дипломира.
Източник: botevplovdiv.bg